KURU MEYVE RAPOR - 2 - (TÜRKİYE GENELİ)

Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)
01/09/2016-13.01.201701/09/2017-13/01/201807.01.2017-13.01.201707.01.2018-13/01/2018
Ç.K. ÜZÜM120.715,7141,602119.644,7741,5243.894,0081,5905.017,5551,569
01/08/2016-13.01.201701/08/2017-13/01/201807.01.2017-13.01.201707.01.2018-13/01/2018
BÜTÜN KURU KAYISI38.605,5403,45746.688,9482,7811.286,6173,5691.739,2012,951
ENDÜSTRİYEL KAYISI3.446,5991,6604.525,3671,261163,8792,23570,3701,244
KESİLMİŞ KAYISI3.317,4563,0743.544,4372,30071,2082,578202,3422,118
29/09/2016-13.01.201711/10/2017-13/01/201807.01.2017-13.01.201707.01.2018-13/01/2018
BÜTÜN KURU İNCİR29.487,4654,08828.615,4504,877754,8204,149765,8725,298
KESİLMİŞ KURU İNCİR2.119,0342,6421.909,5573,08689,3502,77666,6372,945
EZME KURU İNCİR2.311,5131,4642.536,8281,543188,3801,469180,4601,694
HURDA KURU İNCİR115,5101,959313,2692,8940032,7303,564
KAVRULMUŞ KURU İNCİR118,3162,5987,0603,6580000
DİĞER KURU İNCİRLER00299,8083,6840000

01/09/2017-13/01/2018 tarihleri arasında alınan 2015 yılı ürünü ç.k. üzüm ihracatı ihracat 0,000 ton, tutarı 0,00 $ ortalama birim ihracat fiyatı ise $'dır.

01/09/2016-13.01.2017 tarihleri arasında alınan 2014 yılı ürünü ç.k. üzüm ihracatı ihracat 1,475 ton, tutarı 2.157,31 $ ortalama birim ihracat fiyatı ise 1,463$'dır.