KURU MEYVE RAPOR - 2 - (TÜRKİYE GENELİ)

Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)
01/09/2016-06.01.201701/09/2017-06/01/201831.12.2016-06.01.201731.12.2017-06/01/2018
Ç.K. ÜZÜM116.821,7061,603114.627,2201,5224.119,5751,5573.213,3171,616
01/08/2016-06.01.201701/08/2017-06/01/201831.12.2016-06.01.201731.12.2017-06/01/2018
BÜTÜN KURU KAYISI37.318,9233,45345.067,1472,7711.094,3333,3121.095,7582,966
ENDÜSTRİYEL KAYISI3.282,7201,6324.454,9971,26183,3631,763167,2581,508
KESİLMİŞ KAYISI3.246,2493,0853.342,0952,31150,4553,00873,6412,675
29/09/2016-06.01.201711/10/2017-06/01/201831.12.2016-06.01.201731.12.2017-06/01/2018
BÜTÜN KURU İNCİR28.732,6454,08627.849,5784,865751,1274,276534,6305,104
KESİLMİŞ KURU İNCİR2.029,6842,6361.842,9203,092110,9842,40180,9403,897
EZME KURU İNCİR2.123,1331,4642.356,3681,531128,7691,391157,4431,719
HURDA KURU İNCİR115,5101,959280,5392,81632,8001,17800
KAVRULMUŞ KURU İNCİR118,3162,5987,0603,6580000
DİĞER KURU İNCİRLER00299,8083,6840000

01/09/2017-06/01/2018 tarihleri arasında alınan 2015 yılı ürünü ç.k. üzüm ihracatı ihracat 0,000 ton, tutarı 0,00 $ ortalama birim ihracat fiyatı ise $'dır.

01/09/2016-06.01.2017 tarihleri arasında alınan 2014 yılı ürünü ç.k. üzüm ihracatı ihracat 1,475 ton, tutarı 2.157,31 $ ortalama birim ihracat fiyatı ise 1,463$'dır.