KURU MEYVE RAPOR - 2 - (TÜRKİYE GENELİ)

Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)Kayıt (Ton)Ort. Fiyat ($/Ton)
01/09/2016-25.11.201601/09/2017-25/11/201719.11.2016-25.11.201619.11.2017-25/11/2017
Ç.K. ÜZÜM90.086,5911,61584.359,6941,5076.774,6251,5676.770,2831,522
01/08/2016-25.11.201601/08/2017-25/11/201719.11.2016-25.11.201619.11.2017-25/11/2017
BÜTÜN KURU KAYISI27.683,0953,51134.015,9022,7581.752,5363,3642.423,8082,733
ENDÜSTRİYEL KAYISI2.555,8401,5733.311,8181,20456,4651,104212,1071,298
KESİLMİŞ KAYISI2.486,4183,1262.638,9622,314140,4672,847147,4642,054
29/09/2016-25.11.201611/10/2017-25/11/201719.11.2016-25.11.201619.11.2017-25/11/2017
BÜTÜN KURU İNCİR22.005,6684,13920.412,1194,8981.600,1914,0131.756,2634,558
KESİLMİŞ KURU İNCİR1.296,8492,7451.113,9643,133166,0002,576147,4383,374
EZME KURU İNCİR1.238,0901,4251.000,5261,502141,6451,551187,5981,633
HURDA KURU İNCİR52,4002,049152,8593,2865,6002,4506,9902,268
KAVRULMUŞ KURU İNCİR49,7183,1027,0603,6581,1204,30500
DİĞER KURU İNCİRLER00212,3633,3140042,7504,386

01/09/2017-25/11/2017 tarihleri arasında alınan 2015 yılı ürünü ç.k. üzüm ihracatı ihracat 0,000 ton, tutarı 0,00 $ ortalama birim ihracat fiyatı ise $'dır.

01/09/2016-25.11.2016 tarihleri arasında alınan 2014 yılı ürünü ç.k. üzüm ihracatı ihracat 0,000 ton, tutarı 0,00 $ ortalama birim ihracat fiyatı ise $'dır.