DUYURULAR

FUAR VE HEYET // IHS ve Kent Fuarları Alım Heyeti
( 09 Şubat 2018 Cuma )

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda, 16-19 Şubat tarihleri arasında Adana’da, Adana İnşaat, Yapıda, Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları’na yönelik olarak Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, Akdeniz İhracatçıları Birlikleri organizasyonunda Bulgaristan, Filistin, Amman, Karadağ, Kosova’dan gelecek firmaların katılacağı bir alım heyeti programının gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

İhracatçı firmalarımız ile konuk firma yetkililerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu ikili iş görüşmeleri 15 Şubat 2018 tarihinde 13.00-16.00 saatleri arasında Mersin’de Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği binasında düzenlenecektir. Programa katılmak isteyen firmalarımızın aşağıda linki gönderilen başvuru formunu en geç 12 Şubat Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

e-imzalıdır

Çiğdem ÖNSAL

Genel Sekreter Yrd.

Ek:Katılımcı Listesi

Online başvuru formu: https://goo.gl/forms/zPfzcj5X9Q83f2t42

İkili Görüşmelerin Yapılacağı Adres:Akdenizİhracatçı Birlikleri /Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No: 4 / Mersin

Not:Alım Heyeti listesinde yer alan firmalar sirküler yayım tarihine kadar geleceğini teyid eden firmalardır. Daha sonra, heyete yeni firmalar ilave olabileceği gibi, yazı ekinde yer alan firmalardan bazıları da gelişlerini iptal edebilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi için:Aybüke DOKUDUR (0324)- 325 3737 (1134)


Ayrıntılı Bilgi İçin: Emre Gulaçtı