DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Uluslararası Yapı Malzemeleri Fuarı Alım Heyeti
( 10 Kasım 2017 Cuma )

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nden alınan yazıda, “25. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı”na yönelik ve eşzamanlı olarak 14 – 17 Kasım 2017 tarihleri arasında Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, Genel Sekreterlikleri organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Bosna Hersek, Kosova, Moldova, Sudan, Tunus ve Ürdün’den ekte bilgileri sunulan 26 firmanın iştirak edeceği ve Yapı Malzemeleri Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 15 Kasım Çarşamba günü ANFAŞ- Antalya Expo Center Toplantı Salonu’nda saat 09.30’da brifing ve 10.00-18.00 saatleri arasında heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’ne göndermeleri gerekmektedir. Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Ayrıca ilgili yazıda, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’ne yapılan başvuruların, başvuru sırasına göre değerlendirileceği ve başvuran firmalara randevu saatlerine ilişkin bilgi verileceği iletilmiştir. İkili Görüşme Başvuru Formu ve Alım Heyeti Listesi İçin Tıklayınız.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

İlgili Kişi:Gizem ALP TOPÇU (Tel: 0 242 3118000 Dahili: 1303- e-mail:alpg@baib.gov.tr)
ANFA_Adres:Pınarlı Beldesi Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km So_ucaksu Mh 1. Sok. No:1 Aksu -Antalya

Ayrıntılı Bilgi İçin: Gizem Aksu