DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Prodexpo 2018 Milli Katılım Organizasyonu
( 06 Ekim 2017 Cuma )

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ’den (İİB) alınan bir yazıda, Moskova / Rusya Federasyonu’nda 5 – 9 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek “Prodexpo Uluslararası Gıda, İçecek ve Gıda Hammaddeleri Fuarı” kapsamında milli katılım organizasyonunun taraflarınca gerçekleştirilmesinin planlandığı bilgisi edinilmiştir.

Ayrıca, Prodexpo fuarının bu sene 25. kez düzenlenecek olduğu, fuarda bisküvi, çikolata ve şekerli mamuller, et ve et mamulleri ile şarküteri ürünleri, kümes hayvanları mamulleri, hububat-bakliyat mamulleri, unlu mamuller ve pastacılık ürünleri, su ürünleri, katı ve sıvı yağlar, kuruyemiş, incir, kayısı ve gıda ambalaj ürünleri, süt ve süt ürünleri, katı ve sıvı yağlar, kabuklu meyve , incir, kayısı ve gıda ambalaj ürünleri, süt ve süt ürünleri, alkollü ve alkolsüz içecekler, çay, kahve, soslar ve baharat ürünlerinin sergileneceği bildirilmiştir.

Bununla birlikte bahsi geçen fuarın, Moskova Hükümeti ile Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası himayesinde, Rusya Federasyonu Tarım Bakanlığı desteği ile gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Bahse konu fuara başvuruda bulunmak isteyen üyelerimizin, ekte yer alan Başvuru Formu’nu ve Fuar Katılım Sözleşmesi’ni,firma kaşesi ve yetkili imzasıyla birlikte doldurarak, 31 Ekim 2017 günü mesai bitimine kadar, 0 212 454 05 01-02 numaralı faksa veya hububat@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

EK
Başvuru Formu (1 Sayfa)
uar Katılım Sözleşme (6 Sayfa)


Ayrıntılı Bilgi İçin: Ayhan Karabulut

-- SÖZLEŞME_00009035.pdf
-- BAŞVURU FORMU_00009036.pdf