DUYURULAR

FUAR VE HEYET // HATIRLATMA// AGROEXPO 2018 Fuarı Alım Heyeti Programı
( 30 Ocak 2018 Salı )

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde “AGROEXPO 2018-13. Uluslararası Tarım, Tarım Makinaları, Hayvancılık, Hayvancılık Ekipmanları, Canlı Hayvan ve Seracılık” Fuarı’na yönelik ve eşzamanlı olarak 31 Ocak - 3 Şubat 2018 tarihleri arasında bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; ekte bilgileri bulunan ve aynı zamanda başvuru formunda yer alan firmalar iştirak edecektir. AGROFOOD 2018 Fuar alanında 2 Şubat 2018 Cuma günü 10:00-17:15 saatleri arasında İzmir Fuar alanında ( http://www.fuarizmir.com.tr/iletisim ) heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirecektir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan link ile ulaşılacak başvuru formunu 30 Ocak 2018 Salı günü saat 13:00’akadar doldurmaları gerekmektedir. Görüşmeler randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirilecek olup, yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecektir. Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik kendi tercümanları ile programa katılımlarının, görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Başvuru için tıklayınız.

Not: Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna bastığınızda firmanızın bilgilerinin girileceği randevu saatleri ekrana gelecektir. Randevu saatinizden en az 10 dakika önce görüşme alanında bulunmanız gerekmektedir. Başvuru yoğunluğuna göre, Genel Sekreterliğimizce randevularda değişiklik yapılabilecektir.

Ek: Firma Listesi (2 Sayfa).

Ayrıntılı Bilgi İçin: Nehir Balkan

-- Firma Listesi 2s_00009282.pdf