DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Hollanda Alım Heyeti İkili Görüşme Etkinliği
( 07 Aralık 2017 Perşembe )

İstanbul Sanayi Odası’ndan alınan yazıda, Avrupa İşletmeler Ağı Merkezi ve Hollanda Ticaret Odası işbirliğinde Hollanda’dan hazır giyim, ayakkabı ve çanta satışı yapan markaların katılacağı tekstil ürünleri alım heyeti kapsamında, 14 Aralık 2017 Perşembe günü İstanbul Sanayi Odası Odakule Taksim Salonu’ndaikili iş görüşmeleri gerçekleştirileceği ve söz konusu heyete katılacak olan firmaların, satışını yaptığı ürünlerin fason üretimiyle ilgili ticari ortaklıklar kurmayı ve alım yapmayı hedefledikleri ifade edilmektedir.

Aynı yazıda, söz konusu etkinlik ile ilgilenen firmaların, aşağıda iletilen web sitesinden kayıt yaptırmalarının gerektiği, aynı web sitesinden etkinliğe kayıt yaptıran firmaları takip edebildikleri ve görüşmek istedikleri firmalar için randevu talebinde bulunabildikleri belirtilmektedir.

Katılım için son başvuru tarihi 11 Aralık 2017 olarak belirlenmiş olup ikili görüşmelere katılımda bulunmak isteyen firmalarımız için detaylı bilgiler aşağıda iletilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Önemli Hususlar:

• Organizasyon internet adresi: https://www.b2match.eu/dutchfashionistanbul2017

• İkili görüşme organizasyonu için hazırlanan web sitesinde yer alan “Register” alanından etkinliğe kayıt olunmalıdır

•Etkinliğe şirket kaydınızı yaparken “Local Support Office”alanında “TR -İstanbul Chamber of Industry” seçilmesi gerekmektedir.

•İkili görüşme seçimleri sonrası, görüşme takviminiz mail yoluyla tarafınıza iletilecektir.

•İkili görüşme web sitesine ne kadar erken kayıt olunursa, oluşturulmuş olan profil o kadar uzun süre yayında kalacak ve ziyaret edilecektir.

•Ayrıntılı bilgi için Osman GÖR ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. ogor@iso.org.tr Tel: 0212 292 21 57 / 176


Ayrıntılı Bilgi İçin: Şevin İstanbulluoğlu