DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Sirha İstanbul Alım Heyeti
( 15 Kasım 2017 Çarşamba )

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda, T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve İstanbul Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin organizasyonunda, SİRHA İstanbul 2017 – Otel, Restoran ve Catering Sektörleri İçin Gıda, Ekipman ve Hizmetleri Fuarı’na yönelik olarak bir ‘Alım Heyeti Programı düzenleneceği belirtilmektedir.

Alım Heyeti Programı kapsamında, 16 Kasım 2017 Perşembe Günüyabancı firmalar ile ülkemiz ihracatçı firmaları arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirileceği belirtilmekte olup, görüşmelere katılacak yabancı firmaların bilgileri ve talep edilen ürünlerin listesi ekte yer almaktadır.

Söz Konusu Alım Heyetine katılacak olan firmaların görüşmek istedikleri yabancı firmaları belirtmek suretiyle http://www.iib.org.tr/OnlineRegistration/tr/AlimHeyeti.aspx bağlantısında yer alan çevrimiçi başvuru formunu 14 Kasım 2017 Salı Günü mesai bitimine dekdoldurmaları gerektiği belirtilmekte olup ayrıntılı bilgi alınabilecek kişi bilgileri aşağıda paylaşılmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişim: kurumeyve@iib.org.tr

Samet ÖZGÜNDÜZ: 0212 454 07 62

Erdal BAŞAR: 0212 454 05 48

Zühal DUMAN: 0212 454 07 63

Adres:İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi, C Blok, Zemin Kat, Yenibosna – Bahçelievler / İSTANBUL


Ayrıntılı Bilgi İçin: Tanju Kahraman