DUYURULAR

FUAR VE HEYET // KATAR TİCARET HEYETİ
( 07 Eylül 2017 Perşembe )

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB)’ den alınan bir yazıda, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından, 10 – 14 Aralık 2017 tarihleri arasında ilaç, medikal, kozmetik, temizlik ürünleri, mutfak eşyaları, inşaat malzemeleri, plastik ve kauçuk, ambalaj, petrokimyasallar sektörlerine yönelik Katar Ticaret Heyeti düzenlenmesi planlandığı belirtilmektedir.

T.C. Ekonomi bakanlığından onay alınması ve yeterli başvuru olması durumunda düzenlenecek heyet organizasyonunun katılım bedeli teşvik alındıktan sonra, firmanın birinci temsilcisi için 1.175 $, ikinci temsilcisi için 625 $ olarak gerçekleştirileceği ayrıca belirtilmektedir.

Söz konusu heyete iştirak etmek isteyen firmaların en geç 22 Eylül 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar http://tinyurl.com/katartichey bağlantısında yer alan başvuru formunu her bir katılımcı için ayrı ayrı doldurup, kişi başına 1.250 $ avans bedelinin yatırıldığını gösteren dekont ile beraber ekte örneği yer alan taahhütnameyi kaşeli ve imzalı olarak İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ ne e-posta ile ( canan.ersoy@immib.org.tr ) göndermeleri gerektiği belirtilmektedir.

Söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların ödeme yapacakları banka bilgileri aşağıda yer almakta olup katılım bedeli anlaşmalı kredi kartı ile 4 taksitle ödenebilecek olup talepte bulunan firmalara mail order formu gönderileceği de belirtilmektedir.

Bilgilerine sunulur.

Kemal COŞKUN
Genel Sekreter Yrd.

Söz Konusu Heyet Taslak Programına ve Taahhütnameye Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Banka Hesap Bilgileri:

Alıcı Adı : İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği
Banka : Türkiye Vakıflar Bankası Güneşli Şubesi USD
IBAN No : TR70 0001 5001 5804 8012 0284 45
TL IBAN No : TR47 0001 5001 5800 7266 1442 57
(T.C. Merkez Bankasının günlük efektif satış kurunu baz alabilirsiniz)

Ayrıntılı Bilgi İçin: Tanju Kahraman