DUYURULAR

FUAR VE HEYET // HPKON 2017 Hidrolik Pnömatik Kongresi Ve Sergisi Alım Heyeti
( 15 Kasım 2017 Çarşamba )

22-25 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşecek HPYKON 2017 Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi  kapsamında; potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, müşterek yatırım imkanları için gerekli ortamın yaratılması amacıyla Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş . tarafından bir Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Ürdün’de yerleşik Jordan Steel PLC firmasından oluşacak heyet, anılan fuarı ziyaret etmek, imalatçı/ihracatçı firmalarımız ile ikili görüşmelerde bulunmak ve tesis ziyaretleri gerçekleştirmek üzere İzmir’i ziyaret edecektir.

Alım Heyeti ile ikili görüşmeler,22 Kasım 2017 Çarşamba günü 10.00-17.00 saatleri arasında Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılacaktır.

Bu itibarla söz konusu konu Alım Heyeti ile ilgilenen ve bahsi geçen firma ile 22 Kasım 2017 tarihinde yukarıda belirtilen mekânda ikili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 21 Kasım 2017 Salı günü saat 15:00’e kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna basıldığında, firmanızın randevu saatleri ekrana gelecektir. Ekrandaki randevu saatlerinin çıktısının alınması ve randevu saatinden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelinmesi gerekmektedir. Genel Sekreterliğimizce randevulara ilişkin ayrıca bir bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir.

Bilgilerinize sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

1- Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız

2- Firma Profiline ulaşmak için tıklayınız


Ayrıntılı Bilgi İçin: Şevin İstanbulluoğlu