DUYURULAR

FUAR VE HEYET // AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2018 FUARI - MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU
( 18 Ekim 2017 Çarşamba )

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda; 10 – 12 Nisan 2018 tarihleri arasında Hamburg –ALMANYA’ da gerçekleştirilecek AIRCRAFT INTERIORS EXPO 2018 Fuarı’na, havacılık sanayi ve teknolojileri, kabin teknolojileri ve kabin idare sistemleri, kabin içi temizlik sistemleri, kokpit iç dizayn ve kapı sistemleri, kabin içi dizaynı sistemleri, kabin aydınlatma sistemleri, kabin içi tekstil ürünleri, pencere güneşlik sistemleri, hostes üniformalarısektörlerinde Milli Katılım Organizasyonu gerçekleştirilmesi çalışmalarına Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından prensip olarak yeniden başlandığı belirtilmektedir.

Söz konusu fuara milli katılım kapsamında katılacak olan firmaların Ekonomi Bakanlığı tarafından 2017/4 sayılı karar kapsamında, destek olarak yurt dışı milli fuar katılımlarına sağlanan teşviklerden yararlandırılacağı da belirtilmekte olup, nakliye dahil m 2 katılım bedeli 780. – Euro (her 3 m 2 ‘ ye 1 m 3 taşıma hakkı) iken hariç katılım bedelinin 660. – Euro olduğu belirtilmektedir.

Bu kapsamda fuara katılmak isteyen firmaların aşağıda bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak fuar@ssi.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Aircraft Interiors Expo 2018 Fuarı Başvuru Formu İçin Lütfen Tıklayınız.


Ayrıntılı Bilgi İçin: Tanju Kahraman