DUYURULAR

FUAR VE HEYET // IF WEDDING 2018 ALIM HEYETİ
( 09 Ocak 2018 Salı )

Ekonomi Bakanlığı’nın tanıtım faaliyetleri kapsamında, potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, müşterek yatırım imkanları için gerekli ortamın yaratılması amacıyla Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenecek olan IF Wedding Fashion 2018 İzmir Fuarı'na yönelik olarak bir Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Karadağ’da yerleşik ithalatçı olan FINECO DOO isimli firma, anılan fuarı ziyaret etmek, imalatçı / ihracatçı firmalarımız ile ikili görüşmelerde bulunmak üzere İzmir’i ziyaret edecektir. İthalatçı firmanın ismi ve ilgilendiği ürün grupları ekte sunulmuştur.

Firma ile ikili görüşmeler, 16 Ocak 2018 Salı günü 10.00-16.00 saatleri arasında Fuar İzmir İkili İş Görüşmeleri alanında yapılacaktır. İkili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimizin aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 15 Ocak 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna bastığınızda firmanızın randevu saatleri ekrana gelecektir. Ekrandaki randevu saatlerinin çıktısını almanız ve randevu saatinizden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelmeniz gerekmektedir. Genel Sekreterliğimizce randevularınıza ilişkin ayrıca bir bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir.

Bilgilerinize sunulur.

 

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

 

 

Başvuru Formu için tıklayınız

Firma bilgisine ulaşmak için tıklayınız


Ayrıntılı Bilgi İçin: Şevin İstanbulluoğlu