DUYURULAR

FUAR VE HEYET // 12. Kamboçya İthalat-İhracat ve Bir Eyalet Bir Ürün Fuarı
( 30 Ekim 2017 Pazartesi )

Ekonomi Bakanlığından alınan bir yazıda, 15-18 Aralık 2018 tarihleri arasında Punom Pen-KAMBOÇYA'da "12. Kamboçya İthalat-İhracat ve Bir Eyalet Bir Ürün" fuarının düzenleneceği ve söz konusu fuarda tarımdan oto yedek parçalarına kadar pek çok ürün ve hizmetin sergilenebileceğinden bahisle, söz konusu fuarlara katılımın Kamboçya ile ekonomik ve ticari ilişkilerimizin gelişmesine katkıda bulunmasının yanı sıra firmalarımızın iş bağlantıları kurabilmelerine olanak sağlayacağı ifade edilmektedir.

Aynı yazıda devamla, "Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin 2017/4 Sayılı Karar" kapsamındaki desteklerden yararlanılabilmesi için, katılım sağlanacak fuarların Bakanlığımız internet sitesinde yer alan "Desteklenecek Yurtdışı Fuarlar Listeleri"nde yer alması gerektiği bildirilmektedir.

Bu kapsamda aşağıda sunulan bağlantıda iletişim bilgileri yer alan fuara katılmayı arzu eden üyelerimizin 02 Aralık 2018 tarihine kadar yine aşağıdaki bağlantıda yer alan katılım formlarını iletmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ. Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Fuar davetiyesine ulaşmak için tıklayınız
Katılım Formuna ulaşmak için tıklayınız