DUYURULAR

TOPLANTI // Yatırım ve İşbirliği Olanakları Toplantıları, İZTO
( 31 Ağustos 2018 Cuma )

İzmir Ticaret Odası’ndan (İZTO) alınan bir yazıda; 5-6 Eylül 2018 tarihlerinde İzmir Ticaret Odası hizmet binasında yatırım, işbirliği ve ülke tanıtım toplantıları düzenleneceği bildirilmektedir.

Bu kapsamda;

5 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 14:00’de İzmir Ticaret Odası’nda Macaristan’ın İhracatı Geliştirilmeden Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı (Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanlığı) István Joó, Türk işadamlarıyla ve yatırımcılarının katılımıyla “Macaristan Fırsatlar Ülkesi Tanıtım Toplantısı” gerçekleştirileceği belirtilmekte olup katılmak isteyen üyelerimizin bağlantı aracılığıyla 4 Eylül 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmaları beklenmektedir.

6 Eylül 2018 Perşembe günü 10:00-11:30 saatleri arasında İzmir Ticaret Odası’nda, Lübnan-Türkiye İş Konseyi Lübnan Tarafı Başkanı ve Lübnan ICC Başkanı Sayın Wajih Bizri, Trablus Özel Ekonomik Bölgesi İdare Kurulu Başkanı ve Lübnan Eski Maliye Bakanı Sayın Mme Raya El Hassan’ın katılımıyla “Lübnan ile Ticaret ve Trablus Özel Ekonomik Bölgesi Tanıtım Toplantısı” düzenleneceği bilgisi verilmektedir. Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin bağlantı aracılığıyla 5 Eylül 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmaları beklenmektedir.

6 Eylül 2018 Perşembe günü 14:00-15:30 saatleri arasında İzmir Ticaret Odası’nda Sri Lanka Sanayi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Sri Lanka Ankara Büyükelçisi’nin katılımıyla “Sri Lanka Yatırım ve İşbirliği Olanakları Toplantısı” yapılacağı bildirilmektedir. Bahse konu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin bağlantı aracılığıyla 5 Eylül 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmaları beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Kemal Coşkun
Genel Sekreter V.

• Macaristan Fırsatlar Ülkesi Tanıtım Toplantısı ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
Hande Türker, Tel: 4984235, E-posta: ab@izto.org.tr
• Lübnan ile Ticaret, Trablus Özel Ekonomik Bölgesi Tanıtım Toplantısı ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
Suğun Şıvga Keleş Tel: 4984106, E-posta: UlusDisTic@izto.org.tr
• Sri Lanka Yatırım ve İşbirliği Olanakları Toplantısı ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
Ekin Sıla Özsümer Tel: 4984109, E-posta: UlusDisTic@izto.org.tr